Par mums

„Rentest” sniedz nomas pakalpojumus no 2001. gada Igaunijā un no 2009. gada Latvijā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp automobiļu pilna servisa un īstermiņa nomu, kā arī autoparka vadības pakalpojumu visā Baltijā. Pašlaik mūsu pārziņā ir vairāk nekā 1800 automobiļu.

Mūsu virsuzdevums un nākotnes redzējums

„Rentest” virsuzdevums ir apmierināt klientu transporta vajadzības. Mūsu pakalpojumi vienmēr ir izdevīgi un profesionāli, jo mēs allaž paturam prātā klientu vajadzības. Mēs vēlamies kļūt par lielāko un iecienītāko automobiļu pilna servisa nomas uzņēmumu Baltijā.

 

Vēsture

2009 — nodibināta Latvijas filiāle.

2010 – nodibināta Lietuvas filiāle.

2010 – pamatojoties uz finanšu gada pārskatu, saņemts labs (A) kredītnovērtējums „Successful Estonian Company” vērtējumā.

2011 – „Uzņēmējdarbības Igaunijā” rīkotajā konkursā saņemts nosaukums „Viskonkurētspējīgākais mazais un vidējais uzņēmums 2010. gadā

„Rentest” klientu vidū ir starptautiski uzņēmumi, kā arī sabiedriskā sektora iestādes un uzņēmumi:

SIA „Hilti Services Limited”, SIA „Euronics Latvia”, SIA „B&B Tools Latvia”, SIA „Profiks Clean”, AS „Igaunijas Aeronavigācijas dienests”, Igaunijas Republikas prezidentes kanceleja, Igaunijas Nodokļu un muitas pārvalde, AS „Tieto Estonia”, AS „Tele2 Eesti”, AS „B&B Tools Estonia”, AS „Pohjola Finance Estonia” un daudzi citi.